Blog

JP 004: Szefowie, którzy legalnie doprowadzają pracowników do…

Cześć 🙂

Dzisiaj rozmawiam z twórcami gry komputerowej OFFICE SUICIDE SAGA, która robi spore zamieszanie w mediach. Nic dziwnego, jej fabuła na pewno nie przypadnie do gustu osobom o słabych nerwach. W odcinku oczywiście dowiesz się dlaczego gra ma tak okrutną fabułę, ale przede wszystkim będę chciał wypytać moich gości o to, co sprawia, że po latach pracy w korporacji pojawia się chęć do zrobienia czegoś całkowicie odmiennego 🙂

Postaram się wydobyć od moich gości wszystko, co pozwoli Ci odważyć się, wprowadzić zmiany w swoim życiu i realizować ambitne plany jeśli takie masz. Całkowicie spontanicznie okaże się, że dzięki grze możemy też uczyć się angielskiego.

Zapraszam gorąco do wysłuchania. Wszelkie komentarze mile widziane 🙂

Jeśli chcesz pograć w grę po prostu wejdź na stronę http://ossaga.com

– Kamil

O autorce:

Aggie

Nigdy nie przyjmuję do wiadomości „nie da się”. Wszystko się da, jeśli się naprawdę chce. Dotyczy to absolutnie wszystkich aspektów życia. Bez „ale”. Mamy jedno życie, dlatego rękami i nogami jestem za tym, żeby dobrze bawić się każdym dniem. Bez oczekiwania na piątek, na wakacje, lepszą pracę.

Chcę pokazać Ci, że to Ty kształtujesz swoje życie i tylko Ty masz na nie wpływ, i to większy niż Ci się wydaje. Każdy ma prawo wyboru, chociaż nie każdy zdaje sobie z tego sprawy.

Fajne życie jest moją największą pasją, a języki i podróże to dla mnie sposoby doświadczania życia wzdłuż i wszerz, po kilka razy :)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!