Blog

JP 005: Studia pracy nie dają, a pół miliona złotych to wcale nie jest dużo

Cześć!

Jeśli niedawno zdawałeś maturę, idziesz na studia, albo na nich jesteś i zastanawiasz się co robić ze swoim życiem i marzy Ci się założenie własnego startupu ten podcast jest dla Ciebie!!!

Jeśli jesteś rodzicem i myślisz, że czerwone paski na świadectwie zaprowadzą Twoje dziecko na szczyty, ten podcast jest dla Ciebie lekturą obowiązkową 🙂

W dzisiejszym odcinku moim gościem jest Michał, założyciel spółki informatycznej, która produkuje oprogramowanie w chmurze dla szkół językowych. Kiedy zaczynał 7 lat temu miał 23 lata i z uśmiechem opowiada historię wzlotów i upadków, które przeżył na swojej drodze.

Michał opowie dzisiaj MNÓSTWO przydatnych rzeczy, m.in:

– Jak to jest tworzyć firmę z niczego, rozwijać start-up i co robi prezes młodej firmy

– Co może zrobić osoba, która nie ma doświadczenia, ale ma pomysł i chce zacząć swój biznes

– Dlaczego pół miliona złotych to nie jest dużo

– Dlaczego trzeba na początku oszukać potencjalnych klientów

– Jaka jest totalna głupota, którą robił w szkole

– Dlaczego upadła firma, która stworzyła podobny produkt

– Czy można pracować w IT, nie mając wykształcenia związanego z IT

SUBSKRYBUJ PODCAST: ITUNES | ANDROID | RSS

O autorce:

Aggie

Nigdy nie przyjmuję do wiadomości „nie da się”. Wszystko się da, jeśli się naprawdę chce. Dotyczy to absolutnie wszystkich aspektów życia. Bez „ale”. Mamy jedno życie, dlatego rękami i nogami jestem za tym, żeby dobrze bawić się każdym dniem. Bez oczekiwania na piątek, na wakacje, lepszą pracę.

Chcę pokazać Ci, że to Ty kształtujesz swoje życie i tylko Ty masz na nie wpływ, i to większy niż Ci się wydaje. Każdy ma prawo wyboru, chociaż nie każdy zdaje sobie z tego sprawy.

Fajne życie jest moją największą pasją, a języki i podróże to dla mnie sposoby doświadczania życia wzdłuż i wszerz, po kilka razy :)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!