Największe nadzieje polskiej blogosfery :)

Jest, jest, jest! Już jest! A my jesteśmy w nim!

A co już jest? "Ósma edycja najważniejszego i najpopularniejszego rankingu prowadzonego od 2009 r. Złota, srebrna i brązowa dziesiątka najbardziej wpływowych blogerów Polski oraz wielka galeria wschodzących gwiazd blogosfery. [...] Ten ranking porządkuje blogosferę, pokazuje, kto się w niej liczy i jest podpowiedzią na kogo warto zwracać uwagę przy współpracy komercyjnej." - pisze Jasonhunt.pl.

Jasonhunt.pl, czyli Tomek Tomczyk - bloger lifestylowy, który zapoczątkował w Polsce rozwój blogów lifestylowych, a zaczynał kiedy jeszcze nie było niczego, “ojciec” polskiej blogosfery, znany, bardziej lubiany niż nielubiany, a na pewno wpływowy i potrafiący spojrzeć prawdzie w oczy, nawet jeśli boli. Tym razem nie bolało, bo zostaliśmy wyróżnieni w jego rankingu w galerii największych nadzieji polskiej blogosfery!
 

W pewnym sensie jest to najciekawsze zestawienie rankingu, ponieważ prezentuje mniej znanych, ale już poczytnych blogerów. Wielu z nich już znacie, a całą resztę musicie poznać, bo tworzą je osoby, które są doskonałymi autorami, a wielu z nich ma szansę w niedalekiej przyszłości dołączyć do grona najpopularniejszych polskich blogerów. Tegoroczny ranking w połowie składa się z osób, które w ciągu ostatnich lat zaliczyłem do największych nadziei. W tym roku w nadziejach polskiej blogosfery zamieściłem przede wszystkim debiutantów. - pisze Jasonhunt.pl


Tomek co roku robi kawał dobrej roboty przedstawiając ranking najbardziej wpływowych blogerów. Jednym z naszych marzeń i małych kroków do sukcesu bloga było właśnie znalezienie się na liście, więc nie ukrywam, że cieszymy się jak jasna cholera :)

Na razie w kategorii debiutanci, więc teraz rok, w którym patrzymy w górę :) Bardzo cieszymy się Tomek, że postawiłeś na blogi, które pomagają innym. Dało nam to dużo nadziei i motywacji oraz potwierdziło, że idziemy we właściwym kierunku :) Tomek, dzięki raz jeszcze za wiarę, zaufanie i do zobaczenia! :)

Wszystkim polecam zaglądnąć do aktualnego rankingu, gdyż jest tam sporo świetnych blogerów, którzy dają z siebie wszystko, aby dostarczyć wartościowe treści z różnych dziedzin. Nie muszę chyba dodawać, że warto zaglądnąć na jasonhunt.pl nie tylko ze względu na obecny tam ranking :)

Do miłego usłyszenia, ja wracam do planu dnia!! :)

Kamil

logo Script logo