×
≡ menu

Prezent dla Ciebie... :)

Święta zbliżają się wielkimi krokami... ja mam szczerą nadzieję, że ten czas szalonych przygotowań mimo wszystko przebiega u Ciebie spokojnie i radośnie :)

Z jednej strony życzymy sobie spokojnych i radosnych świąt, a z drugiej strony często słyszymy (albo doświadczamy?) szalonego pędu... żeby zdążyć z potrawami wigilijnymi, żeby obiad się udał, żeby zdążyć dojechać do rodziny, żeby prezenty się udały... To, jakie święta są zależy przede wszystkim od Ciebie. Albo pędzisz i się stresujesz, a po świętach jesteś wyczerpany, albo dajesz sobie swobodę i w pełni cieszysz się tym, co TU i TERAZ... 

Ja życzę Ci dużo spokoju wewnętrznego, czasu spędzonego naprawdę radośnie, bez stresów i napięć, i z najbliższymi Ci ludźmi. 

Niech to będzie czas, w którym zatrzymasz się na chwilę i nie będziesz myśleć o żadnych sprawach, które na Ciebie czekają. Po prostu ciesz się z każdego dnia Świąt, czerp energię, ładuj akumulatory. Jestem pewna, że po Świętach wrócisz z nową, świeżą energią, gotowy i gotowa na nowe Wyzwania! :) 

I z okazji tych Świąt przygotowałam dla Ciebie prezent... :) 

Zupełnie darmowy e-book o tym, jak wytrwać w postanowieniach noworocznych. O tym, dlaczego 92% ludzi nie spełnia tych postanowień. E-book o tym, jak zabrać się do nauki angielskiego. O tym, co jest absolutnie niezbędne, żeby efektywnie nauczyć się angielskiego.

Wierzę, że będzie dla Ciebie pozytywną inspiracją i rozpoczniesz Nowy Rok z taką samą ogromną energią i entuzjazmem, z jakimi go później zakończysz :)

E-book dostępny jest tutaj i poniżej tego wpisu! :)

Cudnych Świąt dla Ciebie i Twoich bliskich :)

Aggie

 

NazwaDataRozmiar
ebookodaggie2017.pdf

E-book, jak wytrwać w postanowieniach i nauczyć sie angielskiego...

2016-12-23 20:4613492.65 KB
logo Script logo