Blog

Przemiana Językowa | Mateusz

Czy ćwiczenia gramatyczne i nauka poprzez uzupełnianie zadań pozwolą Ci komunikować się po angielsku?

Mateusz, Vagarowicz, który zdecydował się wziąć udział w Przemianie Językowej chętnie Ci o tym opowie!

Mateusz jest licealistą, który interesuje się psychologią, biznesem i rozwojem osobistym. Dołączył do programu, by pracować nad umiejętnością płynnego mówienia po angielsku oraz wymową. Jak podkreśla, było to dla niego ważne ponieważ na co dzień nie ma możliwości do rozmowy z innymi osobami w tym języku, a w szkole stawia się bardziej na przygotowanie do matury niż rozmowę z uczniami.

Zobacz jak zmienił swój angielski 🙂 Zapraszamy do pooglądania Przemiany Mateusza! Pierwsza część filmiku została nagrana przed przystąpieniem do programu Przemiany Językowej, a druga po 3 miesiącach nauki

 

Jeśli Ty też chcesz wznieść swój angielski na lepszy poziom, zacząć mówić i komunikować się w tym języku, przełamać bariery, dołącz do Vagaru i przejdź własną Przemianę Językową razem z nami 🙂

 

O autorce:

Aggie

Nigdy nie przyjmuję do wiadomości „nie da się”. Wszystko się da, jeśli się naprawdę chce. Dotyczy to absolutnie wszystkich aspektów życia. Bez „ale”. Mamy jedno życie, dlatego rękami i nogami jestem za tym, żeby dobrze bawić się każdym dniem. Bez oczekiwania na piątek, na wakacje, lepszą pracę.

Chcę pokazać Ci, że to Ty kształtujesz swoje życie i tylko Ty masz na nie wpływ, i to większy niż Ci się wydaje. Każdy ma prawo wyboru, chociaż nie każdy zdaje sobie z tego sprawy.

Fajne życie jest moją największą pasją, a języki i podróże to dla mnie sposoby doświadczania życia wzdłuż i wszerz, po kilka razy :)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!