Blog

Przemiana językowa | Monika

Czy muzyka może być sposobem na życie? Co łączy Japonię z Vagaru? Jak ważna jest motywacja w nauce angielskiego?

Żeby odpowiedzieć sobie na powyższe pytania musisz poznać Monikę!

Monika pochodzi ze Słupska, gdzie mieszka od urodzenia. Ma 24 lata i jest studentką pedagogiki oraz edukacji muzycznej. Muzyką zajmuje się na co dzień, gra w orkiestrze oraz śpiewa w chórze. Już w wieku 7 lat rozpoczęła naukę gry na skrzypcach! Gra również na pianinie.

Do podjęcia decyzji odnośnie wzięcia udziału w 3-miesięcznej Przemianie Językowej na Vagaru skłonił ją zbliżający się wielkimi krokami wyjazd do Japonii! Monika pragnęła porozumiewać się z innymi bez większych problemów, dlatego pomimo wielu obowiązków z dużą dawką motywacji postanowiła zmienić coś w swoim życiu!

Jak ten czas wpłynął na jej angielski i czy BYŁO WARTO? O tym Monika opowie Ci osobiście, zobacz filmik zamieszczony poniżej!

Pierwsza część filmiku została nagrana przed przystąpieniem do programu Przemiany Językowej, a druga po 3 miesiącach nauki.

 

 

Jeśli Ty też chcesz wznieść swój angielski na lepszy poziom, zacząć mówić i komunikować się w tym języku, przełamać bariery, dołącz do Vagaru i przejdź własną Przemianę Językową razem z nami 🙂

O autorce:

Aggie

Nigdy nie przyjmuję do wiadomości „nie da się”. Wszystko się da, jeśli się naprawdę chce. Dotyczy to absolutnie wszystkich aspektów życia. Bez „ale”. Mamy jedno życie, dlatego rękami i nogami jestem za tym, żeby dobrze bawić się każdym dniem. Bez oczekiwania na piątek, na wakacje, lepszą pracę.

Chcę pokazać Ci, że to Ty kształtujesz swoje życie i tylko Ty masz na nie wpływ, i to większy niż Ci się wydaje. Każdy ma prawo wyboru, chociaż nie każdy zdaje sobie z tego sprawy.

Fajne życie jest moją największą pasją, a języki i podróże to dla mnie sposoby doświadczania życia wzdłuż i wszerz, po kilka razy :)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Mów swobodnie, myśl po angielsku i odkrywaj z nami świat!