13 dni - Praktyczny Angielski

Wyobraź sobie, że jesteś za granicą i słyszysz rozmowę obcokrajowców. Rozumiesz poszczególne słówka, ale nie łączą się one w logiczną całość. Nie masz pojęcia o czym rozmawiają. A przecież znasz angielski całkiem nieźle. 

O CO CHODZI?

Idiomy i phrasal verbs, czyli nieodłączne elementy prawdziwego, praktycznego języka, jakim posługują się na co dzień native speakerzy!

Jeśli chcesz mówić jak native speaker i chcesz poznać prawdziwy ŻYWY angielski, jesteś we właściwym miejscu! Nawet nie zauważysz jak szybko i efektywnie nauczysz się nowych idiomów i zachwycisz siebie, swoich rozmówców, a do tego wszystkiego nabierzesz pewności siebie!

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?

Wystarczy, że codziennie zajrzysz do nas na bloga i/lub facebooka (WYDARZENIE na FB i/lub nasz fanpage) i zapoznasz się z nowym wyrażeniem. Jeśli chcesz, możesz nawet zostawić swój komentarz :) Będzie jeszcze skuteczniej!


PO CO?

Po 13 dniach będziesz bogatszy aż o 13 nowych wyrażeń i gotów do ich użycia w praktyce NATYCHMIAST!

DLACZEGO 13 DNI?

13-stka to wbrew wszystkiemu szczęśliwa liczba. Krótsze wyzwanie tylko rozbudzi Twój apetyt na więcej! :)

Czeka Cię również niespodzianka! Będziesz mieć możliwość sprawdzenia się! Najwyższy czas, żeby wreszcie zabrać się za PRAKTYCZNY angielski! :)

Na czym w ogóle polega wyzwanie? Dowiedz się więcej tutaj.

 

Sprawdź Wyzwania, które już się odbyły, jednak NADAL możesz wziąć w nich udział!
30 dni - Zrozumiesz Artykuł z BBC
30 dni - Zrozumiesz Native Speakera

 

Mam dla Ciebie coś jeszcze! Konkretne i przydatne wskazówki o tym JAK UCZYĆ SIĘ SŁÓWEK NAPRAWDĘ skutecznie: http://jezykipodroze.pl/40-sposobow-skutecznej-nauki-slowek.html

UWAGA! :) Jeśli chcesz mieć wszystkie idiomy w jednym miejscu, możesz już dzisiaj zamówić specjalnego e-booka z tego Wyzwania! Tutaj znajdziesz wszystkie szczegóły!

Aggie

logo Script logo